W związku z rozwojem Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego DREAMLAB w Sopocie, poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

PSYCHOLOG /Terapeuta prowadzący Zajęcia Indywidualne - przede wszystkim dla dzieci ze spektrum autyzmu.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będą:

• prowadzenie indywidualnych zajęć edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci
  • opracowywanie indywidualnych programów terapeutycznych dla dzieci
  • prowadzenie regularnych obserwacji i analiza postępów dzieci
  • uczestniczenie w zajęciach grupowych i współpraca z nauczycielami prowadzącymi
  • prowadzenie cyklicznych konsultacji z rodzicami
  • uczestnictwo w spotkaniach konsultacyjnych zespołu
  • prowadzenie dokumentacji terapeutycznej
  • wspieranie procesu przyjmowania nowych dzieci do terapii
  • prowadzenie sesji szkoleniowych dla rodziców oraz zespołu

Wymagania stawiane kandydatom:

• absolwenci studiów wyższych z zakresu psychologii
  • potwierdzona wiedza z zakresu pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu
  • doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu
  • umiejętność opracowywania programów terapeutycznych
  • kreatywność w nawiązywaniu interakcji z dziećmi
  • wysokie kompetencje w aspekcie prowadzenia rozmów z rodzicami
  • umiejętność dobrej współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

• pracę w nowym, dynamicznie rozwijającym się innowacyjnym ośrodku terapeutycznym
  • udział w ciekawym przedsięwzięciu nakierowanym na wielopoziomową pomoc dzieciom ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinom
  • pracę w wielospecjalistycznym zespole
  • inspirującą, przyjazną atmosferę pracy
  • wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, sesje szkoleniowe i superwizje
  • bardzo dobre warunki pracy
  • po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

Podania zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila podając stanowisko, na które składana jest aplikacja.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Kariera w DL psycholog

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Psycholog/ Terapeuta” na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy Cię że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego Dreamlab oraz Niepublicznej Poradni Wspomagania Rozwoju Dreamlab, ul. Rzemieślnicza 7, 81-855 Sopot, zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych osobowych jest Edventure Research Lab Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Jana Muszyńskiego 2, 90-151 Łódź. (dalej „Edventure”)

Jeżeli chciałbyś aby Twoje CV związane z rekrutacją zostało wykorzystane przez Edventure podczas innych rekrutacji umieść proszę w CV dodatkową klauzulę, np:
„Zgadzam się na przetwarzanie przez jest Edventure Research Lab Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Jana Muszyńskiego 2, 90-151 Łódź, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
Podanie danych osobowych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem umożliwiającym przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego przez Edventure.
Dane osobowe zgromadzone w aktualnym procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane nie dłużej niż przez czas prowadzonej rekrutacji, lecz nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a gdy wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 36 miesięcy od momentu przyjęcia Twojego zgłoszenia rekrutacyjnego.
Przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Edventure danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w zakresie przewidzianym w Kodeksie pracy lub również w zakresie przez Ciebie wskazanym (np. zainteresowania, wizerunek). Jeżeli nie chcesz aby Edventure przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoim CV i innych dokumentach rekrutacyjnych (np. list motywacyjny).
Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, chyba że wyrazisz zgodę na ich przekazanie innym podmiotom z grupy kapitałowej Betacom.
Podane dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Przetwarzanie przez Edventure danych osobowych, o którym mowa powyżej nie odbywa się w sposób w pełni zautomatyzowany, tzn. w każdym przypadku zapewniony jest udział człowieka w tego rodzaju operacjach, w szczególności w z związku z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.