Zapraszamy do udziału w wakacyjnej edycji treningu słuchowego metodą prof. A. Tomatisa w Trójmieście.

Terapia obejmuje: 30 spotkań od poniedziałku do piątku przez 3 tygodnie.
Każdego dnia dziecko wysłuchuje 2 sesji po 1,5 h. Pomiędzy sesjami jest czas na odpoczynek i przekąskę.

Ilość godzin w terapii: minimum 45
Koszt: 2700 zł

Zapisz się już dzisiaj!

Zadzwoń: + 48 510 061 140

O terapii możecie poczytać na: www.mamyglos.org

Terapię poprzedza diagnoza uwagi słuchowej*!
* Wliczona w cenę. Przeprowadzenie diagnozy zależy od decyzji terapeuty i jest możliwe u dzieci w normie od 5 r. ż.

Trening uwagi słuchowej metodą prof. A. Tomatisa udoskonala umiejętności przetwarzania słuchowego, komunikację z otoczeniem, samokontrolę głosu i mowy oraz kompetencje językowe i umiejętności uczenia się. Dodatkowo wzmacnia koncentrację i kontrolę uwagi dziecka, wycisza emocjonalnie, a polecenia słowne są bardziej zrozumiałe.
Dzięki zastosowaniu terapii uwagi słuchowej metodą prof. A. Tomatisa poprawiamy zdolności uczenia się, zwłaszcza języków obcych. Terapia jest szczególnie polecana dzieciom z trudnościami szkolnymi, zaburzeniami koncentracji uwagi i z trudnościami w rozwoju mowy.

Więcej informacji w BROSZURA PDF

Prosimy o zgłoszenia na adres:

☎ Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie: +48 510 061 140.

Wakacje z Tomatisem