W związku z rozwojem Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego DREAMLAB w Sopocie, poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

POMOC  NAUCZYCIELA w Punkcie Przedszkolnym dla dzieci z autyzmem.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będą m.in.:

• asystowanie dzieciom w trakcie zajęć grupowych;
  • wspomaganie przeprowadzanych zajęć;
  • pomoc w przygotowywaniu zajęć, w tym opracowywanie i przygotowywanie pomocy terapeutycznych;
  • przygotowywanie pomieszczenia do zajęć;
  • przekazywanie terapeutom indywidualnym informacji o zachowaniach i funkcjonowaniu dziecka podczas zajęć;
  • współprowadzenie ustalonej przez Zespół Terapeutyczny dokumentacji dziecka;
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i spotkaniach konsultacyjnych Zespołu;

Oferujemy:

• pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsięwzięciu, ukierunkowanym na pomoc dzieciom z autyzmem;
  • możliwość współpracy z dużym Zespołem specjalistów;
  • poznawanie kompleksowych metod i technik pracy z dziećmi z autyzmem;
  • wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z dziećmi z autyzmem;
  • szansę na podnoszenie kwalifikacji i awansu;
  • dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę;
  • możliwość realizowania praktyk studenckich

Wymagania:

• absolwentki/absolwenci studiów pedagogicznych i psychologicznych (ewentualnie studentki/studenci ostatnich lat z dyspozycyjnością 5 dni w tyg.);
  • umiejętność łatwego nawiązywania dobrych kontaktów z dziećmi;
  • wewnętrzna radość i energia, umożliwiająca czerpanie przyjemności z pracy z dziećmi;
  • stabilność emocjonalna oraz umiejętność pracy zespołowej;
  • mile widziane zdolności plastyczne i muzyczne;
  • punktualność i odpowiedzialność;

Dołącz do zespołu DL

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z dopisaną klauzulą następującej treści:

Informujemy, że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego Dreamlab oraz Niepublicznej Poradni Wspomagania Rozwoju Dreamlab, ul. Rzemieślnicza 7, 81-855 Sopot, zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem danych osobowych jest Edventure Research Lab Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Jana Muszyńskiego 2, 90-151 Łódź. (dalej „Edventure”)

Jeżeli chciałbyś aby Twoje CV związane z rekrutacją zostało wykorzystane przez Edventure podczas innych rekrutacji umieść proszę w CV dodatkową klauzulę, np:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez jest Edventure Research Lab Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Jana Muszyńskiego 2, 90-151 Łódź, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Podanie danych osobowych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem umożliwiającym przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego przez Edventure.

Dane osobowe zgromadzone w aktualnym procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane nie dłużej, niż przez czas prowadzonej rekrutacji, lecz nie dłużej, niż przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a gdy wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy, niż 36 miesięcy od momentu przyjęcia Twojego zgłoszenia rekrutacyjnego.

Przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez Edventure danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w zakresie przewidzianym w Kodeksie pracy lub również w zakresie przez Ciebie wskazanym (np. zainteresowania, wizerunek). Jeżeli nie chcesz aby Edventure przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoim CV i innych dokumentach rekrutacyjnych (np. list motywacyjny).

Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, chyba że wyrazisz zgodę na ich przekazanie innym podmiotom z grupy kapitałowej Betacom.

Podane dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przetwarzanie przez Edventure danych osobowych, o którym mowa powyżej nie odbywa się w sposób w pełni zautomatyzowany, tzn. w każdym przypadku zapewniony jest udział człowieka w tego rodzaju operacjach, w szczególności w z związku z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.