Ferie z Tomatisem
Zapraszamy do udziału w zimowej edycji treningu słuchowego metodą prof. A. Tomatisa w Trójmieście.

Terapia obejmuje: 20 spotkań od poniedziałku do piątku przez 2 tygodnie.

Każdego dnia dziecko wysłuchuje 2 sesji po 1,5 h. Pomiędzy sesjami jest czas na odpoczynek i przekąskę.

Koszt: 1800 zł*
Zapisz się już dzisiaj!

Zadzwoń: + 48 510 061 140
O terapii możecie poczytać na: www.mamyglos.org

Terapię poprzedza diagnoza uwagi słuchowej*!
* Wliczona w cenę. Przeprowadzenie diagnozy zależy od decyzji terapeuty i jest możliwe u dzieci w normie od 5 r. ż.
Trening uwagi słuchowej metodą prof. A. Tomatisa udoskonala umiejętności przetwarzania słuchowego, komunikację z otoczeniem, samokontrolę głosu i mowy oraz kompetencje językowe i umiejętności uczenia się. Dodatkowo wzmacnia koncentrację i kontrolę uwagi dziecka, wycisza emocjonalnie, a polecenia słowne są bardziej zrozumiałe.
Dzięki zastosowaniu terapii uwagi słuchowej metodą prof. A. Tomatisa poprawiamy zdolności uczenia się, zwłaszcza języków obcych. Terapia jest szczególnie polecana dzieciom z trudnościami szkolnymi, zaburzeniami koncentracji uwagi i z trudnościami w rozwoju mowy.

Prosimy o zgłoszenia na adres:
☎ Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie: +48 510 061 140.