KOMUNIKATY DYREKTORA PORADNI DREAMLAB W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ TERAPEUTYCZNYCH W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM

Szanowni Rodzice, Opiekunowie
W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną przekazuję następujące informacje:

W dniach 12-25 marca 2020r. decyzją Ministra Edukacji Narodowej zawieszone zostają zajęcia dydaktyczne.

Dni 12 i 13 marca 2020r. to okres przejściowy, w którym Poradnia realizowała zajęcia terapeutyczne z dziećmi, których rodzice zgłosili się do placówki.

Od dnia 16 marca 2020r. do 25 marca Poradnia Dreamlab będzie całkowicie zamknięte.

Bardzo Państwa proszę o bieżące śledzenie maili oraz komunikatów na stronie internetowej naszego Poradni i Facebooku oraz stosowanie się do zawartych tam wytycznych. Zawieszenie zajęć ma służyć nierozprzestrzenianiu się wirusów. Dzieci powinny pozostawać w tym czasie we własnych domach.

Poniżej link do komunikatu na stronie MEN

Zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 20 marca 2020 r., w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, okres zawieszenia zajęć został wydłużony do 10 kwietnia 2020 roku.

Zasady i formy komunikacji z Rodzicami/Opiekunami dzieci korzystających z zajęć WWR.

w Poradni w okresie od 18 marca do 10 kwietnia:
1. Systematyczny kontakt telefoniczny z Rodzicami koordynatora wczesnego wspomagania rozwoju: tel. 510 061 140;
2. W miarę zgłaszanych potrzeb możliwy kontakt i konsultacja z dyrektorem pod nr. tel. 602 576 876;
3. Umieszczenie na stronie www. propozycji zajęć i aktywności do wykorzystania w warunkach domowych.
4. Proponowane przez nas zajęcia są dobrowolne, realizowane przez Państwa w zakresie takim, jakie uznacie za stosowne, nie podlegają naszej kontroli, ocenie czy rozliczeniu.

Szanowni Państwo, dbajcie przede wszystkim o siebie.

Od siły i kondycji Rodzica zależy samopoczucie dziecka. Wspierajcie swoje dzieci mądrze z dużą uważnością, kiedy będzie na to możliwość i gotowość. Najważniejsze by być w relacji i bliskości. Serdeczna prośba, by rozmawiać z dziećmi o zaistniałej sytuacji, pytać się o ich samopoczucie i odpowiadać na ich aktualne potrzeby.

Na ten trudny czas życzę Państwu dużo sił i zdrowia.

Grażyna Bejster